Wynajem - Łóżka rehabilitacyjne

Showing all 3 results

 • Łóżko PB 331
  Łóżko PB 331

  Łóżko PB 331

  Wysokiej jakości łóżko pielęgnacyjne przeznaczone do długoterminowej opieki domowej. Drewniane elementy paneli frontowych nadają mu ciepłego klimatu i harmonijnie komponują się z domowym otoczeniem. Leże łóżka zostało wykonane z metalowej siatki, które cechuje się odpowiednią twardością, a także ułatwia utrzymanie mebla w czystości. Wysokość leża jest regulowana w zakresie 40-80 cm. Wygodę obsługi zapewnia sterowanie pilotem. W trosce o ochronę rąk i nóg pacjenta przed przygnieceniem łóżko zostało wyposażone w sprężynujące nakładki na barierkach bocznych. Dodatkowa zaleta tego rozwiązania to ułatwienie wchodzenia i schodzenia z łóżka. RTmed – łóżka rehabilitacyjne mazowieckie – zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu!
  Cena: 140 zł
 • Łóżko rehabilitacyjno – pielęgnacyjne LUNA 2
  Łóżko rehabilitacyjno – pielęgnacyjne LUNA 2
  Łóżko rehabilitacyjno – pielęgnacyjne LUNA 2
  Łóżko rehabilitacyjno – pielęgnacyjne LUNA 2
  Łóżko rehabilitacyjno – pielęgnacyjne LUNA 2

  Łóżko rehabilitacyjno – pielęgnacyjne LUNA 2

  Łóżko LUNA 2 z zabudowanymi panelami w okleinie bukowej od strony głowy i nóg. Przeznaczone jest do opieki domowej. Wyposażone w 4-segmentowe leże możliwe do zamontowania na dwóch poziomach. Wysoki standard wykonania, szeroka gama ustawień i łatwa obsługa przy pomocy pilota zapewniają lepszą jakość życia dla osoby leżącej.  
  Cena: 140 zł
 • Stolik RUBENS

  Stolik RUBENS

  Funkcjonalny stolik przyłóżkowy z regulowaną pozycją blatu roboczego – znacznie poprawia komfort pielęgnacji w przypadku opieki długoterminowej. Stolik posiada regulację wysokości blatu oraz regulację kąta nachylenia blatu. Cztery koła, w tym dwa z możliwością blokady indywidualnej, poprawiają mobilność mebla.
  Cena: 40 zł

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Warszawa

Świetną alternatywą dla zakupu drogiego sprzętu rehabilitacyjnego, jest jego wypożyczenie. Zazwyczaj rehabilitacja trwa kilka tygodni czy miesięcy, po czym zostajemy z niepotrzebnym, acz drogim sprzętem za nierzadko kilka tysięcy złotych. Zarówno łóżko rehabilitacyjne Warszawa, jak i inne rodzaje sprzętu rehabilitacyjnego można bez problemu wypożyczyć na nawet kilka miesięcy, a później bezproblemowo oddać. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także nie musisz martwić się o ich późniejszą odsprzedaż. Sprzęt rehabilitacyjny jest profesjonalnie dezynfekowany, konserwowany i odnawiany za każdym razem, kiedy wraca do naszego magazynu, dlatego za każdym razem, gdy decydujesz się na wypożyczenie łóżek rehabilitacyjnych Warszawa, masz pewność, że otrzymany sprzęt będzie w idealnym stanie i bezpieczny dla zdrowia, a jego użytkowanie nie będzie nastręczało żadnych trudności. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Warszawa dysponuje odpowiednimi środkami transportu, nie musisz więc się martwić o sposób, w jaki umieścisz wynajęte łóżko w swoim domu.