Koncentratory tlenu

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Koncentrator tlenu

  Koncentrator tlenu

  Parametry techniczne produktu:

  OXY 6000

  Zakres przepływu: 0,1-6 l/min Zasilanie: 230 V, 50 Hz Koncentracja tlenu: 95% ±3% Waga: 19,8 kg Głośność : < 35 dB Produkcja : Niemcy
  Cena: 150 zł

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa

 Choć koncentrator tlenu potrafi być urządzeniem, od którego zależy nasze życie, to ich ceny wcale nie należą do najniższych i potrafią być przeszkodą przed skorzystaniem z tego urządzenia. Na szczęście ograniczone środki nie muszą oznaczać konieczności z tego niezbędnego oprzyrządowania – z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego, gdzie wynajmiesz koncentrator tlenu i inne potrzebne oprzyrządowanie na czas rehabilitacji lub walki z chorobą. Dla każdego, komu potrzebny koncentrator tlenu wypożyczalnia Warszawa RTmed pomoże w dopasowaniu najlepszego modelu, transporcie na miejsce, a także w zaadaptowaniu go z innymi wykorzystywanymi sprzętami rehabilitacyjnymi. To szybka i przystępna opcja dla każdego.

Przenośny koncentrator tlenu – przystępna pomoc

Wielu pacjentów czuje się lepiej, po zastosowaniu tlenu. Ten cenny pierwiastek wchodzi w skład wielu terapii dotyczących górnych odcinków dróg oddechowych, przyspieszających regenerację organizmu, a ostatnio także wspomaga walkę ze skutkami COVID-19. Przenośny koncentrator tlenu to urządzenie, które umożliwia podawanie skoncentrowanego tlenu pacjentom bez konieczności kupowania i wymiany butli z tlenem. Niekoniecznie musisz kupować przenośny koncentrator tlenu – wypożyczalnia Warszawa umożliwi Ci wynajęcie tego urządzenia na potrzebny czas, w naprawdę przystępnych cenach. W dodatku zapewniamy transport w dogodne miejsce.